Sacensību atskats

Rallijsprints Vecpils 2022 – Reinis Trūps / Beate Klipa

Pēdējā nedēļā sociālajos tīklos ļoti aktuāls bijis jautājums par to kāpēc braukt vai nebraukt rallijā un kā tur palielināt dalībnieku skaitu. Attiecīgi, šeit izmantojam iespēju aprunāties uzreiz ar diviem sportistiem kuri redzēti daudz un dažādās sacensībās, bet pagājušo nedēļas nogali pavadīja Vecpilī, pie kam sēžot vienā automašīnā! Autosporta faniem gan šis auto varētu būt nedaudz …

Rallijsprints Vecpils 2022 – Reinis Trūps / Beate Klipa Read More »

Rallijs Cēsis 2022 – Andris Vovers / Aldis Hanzens

Pēc divu gadu pauzes rallija trasē atkal redzams Andris Vovers ar viņa košo BMW. Sazinājāmies ar viņu pēc Rallija Cēsis lai uzzinātu kā viņam gājis un kāpēc šis ir bijis kā svētku rallijs gan Andrim, gan arī stūrmanim Aldim Hanzenam.

Foto: reinisfoto.net

Minirallijs Gulbis 2022 – Atis Gromovs / Kristers Blūms

Minirallijā Gulbis debiju pie pilnpiedziņas sporta auto stūres aizvadīja Atis Gromovs. Pēc sacensībām sazinājāmies ar viņu lai noskaidroju kā ir gājis un to cik viegli ir pārsēsties no aizmugures piedziņas uz N4 grupas auto.

Foto: Dace Janova, 4rati

Rally Sarma 2022 – Didzis Meiers / Helvijs Plaudis

Didzis Meiers ikdienā paša izveidotajā darbnīcā AD Racing Team gatavo sporta automašīnas citiem, taču šogad ir gatavs arī pats mesties iekšā rallijsprintā! Šeit varam iepazīties ar viņa atskatu uz sezonas pirmo posmu.

Foto: Dace Janova, 4rati

Rally Sarma 2022 – Madars Dīriņš / Gints Lasmanis

Madars Dīriņš 2022. gada sezonu iesāka Rally Sarma braucot pilno rallija distanci, kur LRC7 klasē bija viens no 14 dalībniekiem! Piedāvājam viņa atskatu uz aizvadītajām sacensībām un nelielu ieskatu arī baltā Renault tehniskajā specifikācijā.

Foto: Dace Janova, 4rati

Rally Sarma 2022 – Arnis Alksnis / Kaspars Zuģickis

Rally Sarma Arnim Alksnim bija ne tikai debija pie šī dzeltenā BMW stūres, bet arī atgriešanās pie klasiskās piedziņas pēc vairākiem gadiem ar priekšpiedziņu, tāpēc sazinājāmies ar viņu lai uzzinātu kā viņam šoreiz veicās Gulbenē!

Foto: Rinalds Jasinskis

Rally Sarma 2022 – Agris Upītis / Andris Spilva

12. februārī notikušais Rally Sarma atklāja Latvijas rallija un rallijsprinta sezonu. Pēc sacensībām sazinājāmies ar Andri Spilvu lai uzzinātu par to kā viņam gāja un nedaudz tuvāk iepazītu šo spilgto Renault Clio!

Titulbilde: Dace Janova, 4rati

Sigdalsrally 2022 – Mikus Grantiņš / Aldis Hanzens

Mikus Grantiņš un Aldis Hanzens šajā nedēļas nogalē startēja Norvēģijas rallija čempionāta pirmajā posmā. Pēc sacensībām sazinājāmies ar Aldi lai noskaidrotu kā viņiem tur gāja un gūtu nelielu ieskatu Norvēģijas rallijā.