Uzsākta biļešu tirdzniecība uz ralliju “Cēsis”!

Titulbilde: Jānis Asaris

Vasara ir uzņēmusi apgriezienus un tas nozīmē to, ka ar katru dienu tuvojamies tik ļoti gaidītajiem rallija svētkiem Cēsīs, kas norisināsies 5.- 6. augustā! Cēsis ir ne tikai viena no senākajām, bet arī skaistākajām Latvijas pilsētām, kuras ainaviskumu, dodoties uz ātrumposmiem, spēs izbaudīt ikviens rallija “Cēsis” apmeklētājs. 

Sapulcinot dalībniekus un autosporta fanus no visas Latvijas, Cēsis atkal kļūs par rallija pilsētu, lai jau 5. augusta vakarā, pilsētas vienības laukumā, dotu startu vienam no gaidītākajiem autosporta notikumiem šovasar. Ikviens, kas apmeklējis ralliju “Cēsis” pirms četrpadsmit gadiem un agrāk, zina, ka šī nedēļas nogale būs aizraujoša!

Foto: Jānis Asaris

Skatītāji ieejas biļetes jau šobrīd var iegādāties vietnē bezrindas.lv. Aicinām nevilcināties, lai nenokavētu iespēju biļetes iegādāties par samazinātu cenu.

Biļeti pret derīgu aproci būs iespējams apmainīt organizatora noteiktajos punktos. Informācija par apmaiņas punktiem un ātrumposmiem sekos  – https://rallijs.eu/, kā arī oficiālajos sociālo tīklu kontos. 

Līdz 30.jūnijam par samazinātu cenu – 12 €
Iepriekšpārdošanas cena – 15 €
Biļetes cena pasākumā norises vietā – 20 €
Biļete derīga visiem ātrumposmiem.
Ieejas biļete uz vienu ātrumposmu nebūs pieejama!

Bērniem un jauniešiem līdz 12 g.v., ieeja bez maksas. 
Pensionāriem, invalīdiem un jauniešiem no 12-18.g.v., uzrādot personu apliecinošus dokumentus vai apliecību ieeja ar 50% atlaidi.

Papildus informācija:

Krista Blūma
Rallija “Cēsis” preses sekretāre
E-pasts: rally.cesis@gmail.com
Tel.: + 371 26673396