Atvērta dalībnieku reģistrācija rallijam “Cēsis 2022”!

Jau pavisam drīz, 5. un 6. augustā, Cēsis atkal varēs dēvēt par rallija pilsētu, jo tieši Cēsu apkaimes ceļi būs tie, kuros par vērtīgajām sekundes simtdaļām cīnīsies labākie un ātrākie Latvijas autosporta braucēji.

To, ka rallijs “Cēsis 2022” ir gaidīts ne tikai autosporta cienītāju, bet arī sportistu vidū, apliecina arī pašu braucēju izrādītā interese par šo notikumu. Dažiem no viņiem šis rallijs atmiņā iespiedies kā vēsturisks un jaunības nostaļģijas piepildīts!

Dalībnieku reģistrācija rallijam “Cēsis 2022” atvērta no šodienas, 7. jūlija, aizpildot formu mājaslapā rallijs.eu, kur pieejams arī sacensību nolikums, maršruta karte, kā arī citi ar sacensībām saistītie dokumenti. Dalībnieku skaits rallijam “Cēsis 2022” ir ierobežots un reģistrācija tiks slēgta 22. jūlija vakarā, plkst.18:00. 

Rallijā „Cēsis 2022” rezultāti tiks izcīnīti sekojošās ieskaitēs: Latvijas Rallija Čempionāta un kausa ieskaitē, Latvijas Rallija kausa ieskaitē “Historic” un Latvijas Rallijsprinta kausa ieskaitē.

Skatītāji rallija “Cēsis 2022” ieejas biļetes var iegādāties vietnē bezrindas.lv. Biļeti pret derīgu aproci būs iespējams apmainīt organizatora noteiktajos punktos.

Plašāka informācija par rallija “Cēsis 2022” norisi,  kā arī citiem jaunumiem sekos sociālo tīklu kontos: https://www.facebook.com/RallyCesis/https://www.instagram.com/rallycesis/ un oficiālajā vietnē rallijs.eu.