Kurzemes ātruma festivāls – 17. un 18. septembrī!

Titulbilde: Gatis Zass

Labākajās Kurzemes ātruma festivāla tradīcijās, 17. un 18.septembrī Liepājā un tās apkārtnē atkal būs dzirdama sporta motoru rūkoņa. Liepājā Karostā un skaistākajos Dienvidkurzemes ceļos pulcēsies sportisti no visas Latvijas, lai noskaidrotu ātrākos braucējus ātrumlaivu, minirallija un rallijsprinta sacensībās.

Sestdienā, 17. septembrī, Liepājā, Karostā, un Dienvidkurzemes novadā norisināsies ERST Finance kausa izcīņas standarta automobiļu grupā 4. posms minirallijā “Karosta 2022” un tur pat netālu Karostas kanālā pie O.Kalpaka tilta norisināsies arī ātrumlaivu sacensības – Latvijas čempionāta ūdensmotosportā ātrumlaivām 5.posms.

Zīmīgi, ka abus pasākumus būs iespēja vērot teju vienlaicīgi. Savukārt svētdienā, 18. septembrī, autosporta līdzjutēju aprindās par Baltijas pērli dēvētajā Vecpilī notiks Latvijas rallijsprinta kausa izcīņas 3. posms “Vecpils 2022”.

Jāatzīmē, ka dienu iepriekš Karostā notiekošajās ERST Finance minirallija sacensībās “Karosta 2022”, OPEN ieskaitē, drīkstēs piedalīties arī ar rallijsprintam sagatavotām sporta automašīnām, līdz ar to aktīvākajiem dalībniekiem tiks dota iespēja vienā nedēļas nogalē sacensību režīmā aizvadīt vairāk nekā 80 kilometrus.

Sacensību nolikums un informācija par reģistrāciju minirallijam “Karosta 2022” pieejama mājaslapā minirallijs.lv, savukārt rallijsprinta “Vecpils 2022” nolikums un informācija par reģistrāciju ir publicēta vietnē rallijs.eu. Sacensības rīko Ātruma festivāla “Kurzeme” un Saldus rallija rīkotāju apvienotā komanda. Sacensības tiek rīkotas ar Liepājas pilsētas, ERST Finance un autonomas “Sixt” atbalstu, sadarbojoties ar Dienvidkurzemes novada domi.