Latvijas ātrākie rallija piloti satiekami šajā nedēļas nogalē – rallijs “Cēsis 2022”

Šajā nedēļas nogalē, 5. un 6. augustā, Cēsu pilsētā un tās apkārtnē atkal varēs dzirdēt sporta auto rūķonu. Rallija “Cēsis 2022” ātrumposmos sacentīsies 62 ekipāžas no vienpadsmit valstīm! Sportistiem būs jāveic astoņi ātrumposmi ar kopējo distanci 87,44km.

Rallija “Cēsis” atklāšanas ceremonija norisināsies piektdien, plkst. 18:30, Cēsu pilsētas Vienības laukumā. Pirmā ekipāža uz starta estakādes dosies plkst. 19:00 un jau piecpadsmit minūtes vēlāk startēs leģendārais Kārļu ātrumposms, kur sportistiem iespēja demonstrēt precizitāti, jo šajā ceļā vairāki sarežģīti un viltīgi elementi. 

“Rallija maršruta karte īpaši veidota, domājot par skatītājiem, jo dos iespēju redzēt sešus no astoņiem ātrumposmiem. Noteikti redzēsim arī spraigas cīņas par godalgotajām vietām, jo dalībnieku sarakstā ir tādi vecmeistari kā Jānis Vorobjovs, Māris Neikšāns, Elviss Hermanis un Matīss Mežaks. Nopietnu konkurenci jau pieredzējušajiem sportistiem pieteicis arī viens no šī brīža labākajiem braucējiem Latvijā – Mārtiņš Sesks. Ātru un atraktīvu braukšanu noteikti varēsim gaidīt no Ivo Ķilpja un Arta Ceriņa ekipāžas. Cēsiniekiem ir arī pašmāju sportisti par kuriem turēt īkšķus, un aicinām trases malā atbalstīt vietējos sportistus: brāļus Emīlu un Kalvi Blūmus un debitantu Mārtiņu Ločmeli,” atklāj rallija “Cēsis 2022” organizators Māris Millers.

Skatītāju ceļvedis pieejams ŠEIT, bet dokumentu sadaļā atrodamas arī ātrumposmu kartes un apraksti, kā arī informācija par biļešu apmaiņas punktiem. Rallija rezultātiem tiešsaistē sekot varēs vietnē rallijs.eu, savukārt atklāšanas ceremonijas tiešraide tiks translēta rallijs “Cēsis” Facebook lapā, kur būs pieejama arī visa aktuālā informācija par rallija norisi. 

Skatītāji ieejas biļetes var iegādāties vietnē bezrindas.lv. Līdz 4. augustam biļetes ir par samazinātu cenu.

Programma

5. augusts, Vienības laukums, Cēsis
18:30 – Rallija “Cēsis 2022” atklāšanas ceremonija 
19:15 – SS 1 OCT COMPOSITES
20:40 – SS 2 CĒSIS

Papildus informācija:
Krista Blūma
Rallija “Cēsis” preses sekretāre
E-pasts: rally.cesis@gmail.com
Tel.: + 371 26673396